Наборы свердл по дереву

Наборы свердл по дереву

Свердла по дереву виготовлені з високовуглецевої сталі з антикорозійним покриттям. Загострений накінечник свердла забезпечує точне свердлення в деревині та не дозволяє свердлу зміститися вбік. Набори з артикулами 450-100 та 450-200 пакуються в прозору тубу з червоними ковпачками, а набір 470-200 – в блістер.

Перейти

Свердла по дереву з циліндричним хвостовиком

Свердла по дереву з циліндричним хвостовиком

Свердла по дереву виготовлені з високовуглецевої сталі з антикорозійним покриттям. Спеціально заточений накінечник свердла забезпечує точне свердлення в деревині та не дозволяє свердлу зміститися вбік. Свердло оснащено циліндричним хвостовиком для кріплення в патроні перфоратора. Упаковано в прозору тубу з червоними ковпачками.

Перейти

Свердла по дереву перові з шестигранним хвостовиком

Свердла по дереву перові з шестигранним хвостовиком

Різьблена верхівка вістрі та дві ріжучі кромки загострено для свердління отворів визначеного розміру. Шестигранний хвостовик підходить для закріплення в свердлильному патроні та для кріплення в інструменті. Для свердління отворів у м'якій деревині, деревині середньої твердості, а також легких будівельних матеріалів, наприклад, гіпсокартон. Упаковано в герметичний скін-кард (картонна підложка в поліетиленовій плівці

Перейти

Свердла по дереву спіральні з шестигранним хвостовиком

Свердла по дереву спіральні з шестигранним хвостовиком

Спіральні (або гвинтові) свердла по дереву виготовлені з високовуглецевої сталі. Дозволяють свердлити глибокі отвори у дереві, точно витримуючи необхідний діаметр отвору. Накінечник свердла має вигляд само різа, який врізається в деревину та ніби тягне свердло за собою. Подібна конструкція ефективна під час використання малопотужних електричних та навіть ручних дрилів. Одиночне ріжуче лезо дозволяє отримати більш гладкі отвори, а шестигранний хвостовик свердла надійно фіксується в патроні дриля та не дозволяє свердлу провертатися. Пакується в прозору тубу, що закручується.

Перейти