Набори свердл по бетону

Набори свердл по бетону

Застосовуються для свердління бетону, цегляної кладки та природного каменя. Набори упаковані в прозору тубу з червоними ковпачками. Зручні для вивішування на вітрині.

Перейти

Свердло по бетону з хвостовиком SDS-PLUS

Свердло по бетону з хвостовиком SDS-PLUS

Застосовується для свердління бетону, цегляної кладки та природного каменя. Конструкція "канавка в канавці" дозволяє збільшити площу шнека, ефективно та швидко видалити пил і відходи буріння, підвищити швидкість та покращити міцність бура. Свердло оснащено хвостовиком SDS-PLUS, який закріплюється в патроні перфоратора. Матеріал тіла свердла – сталь 40Cr (40CrMo). Твердосплавна напайка виготовлена з карбіду вольфраму стандарту YG8C. Завдяки новітнім технологіям напайка зберігає всі свої властивості навіть при дуже високих температурах. Кожне свердло упаковано в прозору тубу з червоними ковпачками (№1, Приложение 1, стр....).

Перейти

Свердло по бетону с циліндричним хвостовиком

Свердло по бетону с циліндричним хвостовиком

Конструкція "канавка в канавці" дозволяє збільшити площу шнека, тим самим ефективно та швидко видалити пил та відходи буріння, а також збільшити швидкість та покращити міцність бура. Свердло має циліндричний хвостовик. Матеріал тіла свердла – сталь 40Cr (40CrMo). Твердосплавна напайка виготовлена з карбіду вольфраму стандарта YG8C. Завдяки новітнім технологіям напайка зберігає свої властивості навіть при дуже високих температурах. Застосовуються для свердління бетону, цегляної кладки та каменя. Кожне свердло упаковано в прозору тубу з червоними ковпачками.

Перейти