Круг алмазний для плитки

Круг алмазний для плитки

Застосовуються для точного різання керамічної плитки, кахлю, а також м'якого природного та штучного каменю на кутошліфувальних машинах. Прямий профіль ріжучої кромки цих дисків дозволяє робити дуже чистий розріз, без сколів. Можна використовувати як для сухого різання, так і для різання з подачею води.

Перейти

Круг алмазний сегментний

Круг алмазний сегментний

Застосовуються для сухого швидкого різання бетону, цегли, шиферу, черепиці, тротуарних плит на кутошліфувальних машинах. Також можливе використання при розпилi газобетону та природного каменю. Сегментування ріжучої кромки надає диску підвищену теплостійкість і покращує винос шламу із зони різання.

Перейти

Круг алмазний турбохвиля

Круг алмазний турбохвиля

Застосовується для сухого різання бетону, цегли, природного каменю, шиферу, черепиці, тротуарних плит на кутошліфувальних машинах. Також можливе використання при розпилі штучного каменю, керамічних плит і кахлю. При цьому ріжуча кромка особливої форми робить диск менш критичним до арматури. Тому для різання залізобетону краще використовувати саме ці диски. За рахунок поверхні, яка має хвилеподібну, а не плоску форму, поліпшується викид продуктів різання та охолодження диска.

Перейти