Про нас

Офіційний інтернет-магазин ТМ «Drillex» спеціалізується на оптових постачаннях будівельного інструменту «Drillex» професійного рівня якості. Наші клієнти — це будівельники та домашні майстри, які цінують якість та високу віддачу при користуванні витратними матеріалами.

Торгова марка «Drillex» зареєстрована в 2006 році. За час свого існування ми зарекомендували себе як надійного постачальника інструменту.

«Drillex» пропонує повний спектр свердел та бурів із різними типами хвостовиків, різноманітною кінцевою обробкою поверхонь, сумісними з дрилями та перфораторами будь-яких виробників.

В наявності є свердла, коронки та інший інструмент для роботи майже з усіма видами матеріалів: з металом, бетоном, цеглою, каменем, деревом, керамічною плиткою і таке інше. Всі інструменти випускаються в широкому діапазоні розмірів, що дозволяє максимально точно підібрати інструмент.

Також ТОВ Дриллекс має нагороди «Імпортер року» та «Лідер галузі» за результатами загальнодержавного безкоштовного рейтингування економічних показників підприємств України. Данний рейтинг є найбільш авторитетним та достовірним в усіх розвинених країнах світу та є кращою візітівкою підприємств.